مجله ورزشی

خرید استروئید از داروخانه

فهرست مطالب

خرید استروئید از داروخانه + معرفی بهترین استروئید های داروخانه ای

خرید استروئید از داروخانه یکی از راحت ترین و اغلب مطمئن ترین راه برای تهیه استروئید است. استروئید ها از مهم‌ ترین ابزارهای بهبود عملکرد ورزشی و افزایش حجم عضلانی در دنیای بدنسازی و ورزش ‌های قدرتی هستند. استروئید های موجود در داروخانه های ایران برای اهداف پزشکی و غیرپزشکی در دسترس بوده و به فروش می رسند.

در این مقاله از اولون فیت، به بررسی بهترین استروئید خوراکی داروخانه‌ ای، انواع استرویید داروخانه ای، ویژگی ها و نکات مهم در استفاده از آن ها می پردازیم.

انواع استرویید داروخانه ای

استروئید های داروخانه ‌ای به دو دسته کلی تقسیم می ‌شوند. از اصلی ترین دسته بندی استرویید های داروخانه ای عبارت است از:

خرید استروئید آنابولیک از داروخانه

استروئید آنابولیک خوراکی برای افزایش حجم عضلانی و بهبود عملکرد ورزشی استفاده می‌ شوند. تستوسترون و مشتقات آن از جمله مهم‌ترین استروئید های آنابولیک هستند.

کورتیکواستروئید ها

فرق استروئید با کورتیکواستروئید در این است که کورتیکواستروئید یا کورتون برای درمان التهابات و برخی بیماری‌ های خودایمنی مورد استفاده قرار می ‌گیرند و کاربرد های پزشکی زیادی دارند.

بهترین استروئید داروخانه ای

بهترین استروئید داروخانه ‌ای

خرید استرویید داروخانه ‌ای یکی از مهم‌ ترین افداماتی است که ورزشکاران و بدنسازان حرفه‌ای باید برای بهبود عملکرد و افزایش حجم عضلانی خود بگیرند. انتخاب استروئید مناسب از میان انواع مختلف موجود در داروخانه ‌ها، نیازمند آگاهی از ویژگی ‌های هرکدام از انواع استروئید ها است.

اولون فیت به عنوان نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت داروسازی اولون فارما این فرصت را برای بدنسازان فراهم کرده است که از طریق تماس با نمایندگی های مورد تایید خود، از مشاوره رایگان برای انتخاب و خرید استروئید بهرهمند شوند. استرویید داروخانه ای انواع مختلفی دارد که از جمله مهمترین آن ها عبارت است از :

  • تستوسترون سیپیونات
  • آنادرول (Oxandrolone)
  • وینسترول (Stanozolol)
  • ناندرولون دکانوات (Deca-Durabolin)

که در ادامه به بررسی کامل هرکدام از آن ها میپردازیم.

پیشنهاد مطالعه : بهترین دارو برای پرورش اندام چیست؟

تستوسترون سیپیونات

تستوسترون سیپیونات یکی از محب وب ‌ترین و پرکاربردترین استروئیدهای آنابولیک است که به صورت تزریقی استفاده می‌شود. این استروئید به بهبود قابل توجهی در حجم عضلانی، قدرت و استقامت بدن کمک می کند. همچنین بهبود در حالت روحی و انرژی کلی بدن نیز از دیگر مزایای آن است اما در صورت خرید استروئید از منابع غیر معتبر و استفاده نادرست و بیش از حد می ‌تواند منجر به بروز عوارض جانبی شود.

ناندرولون دکانوات

ناندرولون دکانوات یک استروئید تزریقی  است که برای افزایش حجم عضلانی و بهبود عملکرد ورزشی استفاده می ‌شود. این استروئید که به عنوان بهترین استروئید داروخانه ای است دارای خواص آنابولیک قوی و آندروژنیک ملایم بوده که به کاهش عوارض جانبی کمک می ‌کند.

همچنین بهبود در مفاصل و افزایش توان بازیابی بدن از دیگر مزایای آن است.

آنادرول

آنادرول یک استروئید خوراکی است که به دلیل تأثیرات ملایم تر خود، به عنوان یکی از ایمن ‌ترین استروئید های آنابولیک شناخته می‌ شود. این استروئید برای افزایش حجم عضلانی بدون افزایش چربی بدن موثر است و عوارض جانبی کمتری نسبت به سایر استروئید های آنابولیک دارد.

با خرید از نمایندگی های رسمی شرکت داروسازی مثل اولون فیت که نماینده رسمی شرکت داروسازی اولون فارما است، به دلیل دقت بالا در تعیین دوز ها از بروز عارضه های جدی جلوگیری کرده و باعث تاثیرات بیشتر در زمان کمتر می شود.

وینسترول

وینسترول یک استروئید خوراکی و تزریقی است که برای کاهش چربی بد ن و بهبود ترکیب بدنی استفاده می‌شود. این استروئید به افزایش قدرت و استقامت کمک کرده و برای کاهش چربی بدن و حفظ عضلات بسیار موثر است.

آمپول های بدنساز داروخانه ای

نحوه عملکرد استروئید های آنابولیک بعد از خرید استروئید از داروخانه

استروئید های آنابولیک با تقلید از هورمون تستوسترون، اثرات آنابولیک و آندروژنیک را در بدن ایجاد می ‌کنند. این هورمون‌ ها به گیرنده‌ های آندروژنی در سلول‌ های عضلانی متصل می‌ شوند و فرآیند سنتز پروتئین را تحریک می‌ کنند که منجر به افزایش حجم و قدرت عضلانی می ‌شود.

همچنین، استروئید های آنابولیک می ‌توانند به افزایش تولید گلبول‌ های قرمز خون و بهبود توانایی حمل اکسیژن توسط خون کمک کنند که به افزایش استقامت و بازیابی سریع‌ تر بدن بعد از تمرینات شدید منجر می‌ شود. اولون فیت نماینده رسمی و انحصاری شرکت داروسازی اولون فارما با تعیین دوزیج های دقیق

جمع بندی

استروئید های داروخانه ‌ای مانند تستوسترون سیپیونات، ناندرولون دکانوات، آنادرول و وینسترول به عنوان بهترین استروئید های داروخانه ‌ای برای بهبود عملکرد ورزشی و افزایش حجم عضلانی شناخته می ‌شوند. این استروئید ها با داشتن اثرات مثبت در بهبود قدرت، استقامت و بازیابی سریع ‌تر، می‌ توانند به ورزشکاران کمک کنند تا به نتایج مطلوب خود دست یابند.

با این حال، استفاده نادرست و بیش از حد از این دارو ها می‌ تواند منجر به عوارض جانبی جدی شود. به همین دلیل، مشاوره با پزشک و رعایت دوز های توصیه شده، ضروری است. همچنین، استفاده از راهکار های جایگزین مانند مکمل ‌های غذایی، تغذیه مناسب و تمرینات ورزشی نیز می ‌تواند به بهبود عملکرد و سلامت ورزشکاران کمک کند.

در نهایت، آگاهی و اطلاع از مزایا و معایب استروئید ها و مشاوره با متخصصان می ‌تواند به تصمیم ‌گیری بهتر و استفاده ایمن ‌تر از این دارو ها منجر شود.

بهترین نمایندگی فروش استروئید چه ویژگی هایی دارد؟

از مهمترین ویژگی های بهترین نمایندگی فروش ضمانت اصالت، کیفیت و سلامت بدنسازان هنگام مصرف استروئید ها است.

قیمت استروئید بدنسازی چه بازه ای دارد؟

قیمت استروئید بدنسازی به عوامل مختلفی بستگی دارد که نمی توان قیمت دقیقی برای آن مشخص کرد اما شما می توانید با تماس با نمایندگی های مورد تایید اولون فیت از قیمت دقیق استروئید ها مطلع شوید.

از کجا باید برای خرید استروئید اورجینال اقدام کنیم؟

اولون فیت به عنوان نماینده رسمی و انحصاری شرکت داروسازی اولون فارما با تضمین اصالت و کیفیت استروئید و دوز های دقیق برای هر استروئید منبعی معتبر برای خرید استروئید اورجینال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.