مجله ورزشی

بهترین هورمون پرورش اندام با اولون فارما

فهرست مطالب

بهترین هورمون پرورش اندام

بدنسازان همواره در تلاش برای افزایش حجم عضلانی که نشان دهنده بدنسازی و تمرینات سطح بالا است، می باشند، از دهه 1950، همانطور که عموماً تصور می شود، از انواع مواد مکمل، چه به صورت طبیعی و چه به صورت دارویی برای رسیدن به این هدف استفاده شده است.

در اوایل دهه 60 از استروئیدهای آنابولیک استقبالی بی‌سابقه شده است(زمانی که با افزایش سطح رقابت بدنسازی از این داروها در مقادیر بیشتری استفاده می‌شد)،

همچنین هورمون HGH به عنوان یک هورمون حیاتی برای سلامت و رفاه همه انسان ها، به مقادیر دقیقی برای عملکرد بهینه تعدادی از فرآیندهای فیزیولوژیکی و رشد بافت های بدن از جمله ماهیچه ها مورد نیاز است. در ادامه با بهترین هورمون پرورش اندام آشنا می شوید.

هرمون های بدنسازی

هورمون‌ها نقش مهمی در بدن‌سازی و تقویت عضلات ایفا می‌کنند. در زیر به بهترین هورمون‌ پرورش اندام که نقش پررنگی دارند، اشاره شده است:

  • هورمون رشد (Growth Hormone, GH)
  • استروئیدها
  • کورتیزول

استروئیدها

استروئیدها نوعی هورمون هستند. که به صورت کلی به دو دسته تقسیم بندی می شوند:

  • استروئیدهای آنابولیک
  • کورتیکواستروئیدها

استروئیدهای آنابولیک

استروئیدهای آنابولیک از ترکیباتی مانند تستوسترون و مشتقات آن تشکیل شده اند که هدف از استفاده آن ها افزایش توده عضلانی و بهبود عملکرد ورزشی می باشد. این گونه از استروئیدها به طور مصنوعی تولید شده و به صورت آمپول‌های مکمل در دسترس هستند.

کورتیکواستروئیدها

کورتیکواستروئیدها شامل هورمون‌هایی مانند کورتیزول هستند که در پاسخ به استرس و التهاب تولید می‌شوند. این گونه از استروئیدها برای درمان شرایط ملتهب و بیماری‌های خودایمنی استفاده می شوند.

با این تفاسیر می توان گفت که استروئیدها بهترین هورمون پرورش اندام می باشند که توسط ورزشکاران و یا بدنسازان مورد استفاده قرار می گیرد.

بهترین هورمون پرورش اندام بدون عوارض

در دنیای بدنسازی، هورمون‌ها و استروئیدها نقش مهمی در رسیدن ورزشکاران به اهداف خود ایفا می‌کنند. در ادامه به بررسی تعدادی از بهترین هورمون های پرورش اندام پرداختیم.

1.تستوسترون (Testosterone)

تستوسترون مهم‌ترین استروئید آنابولیک است که به طور طبیعی در بدن ساخته می‌شود. افزایش قدرت، بهبود عملکرد بدن و رشد عضلات از مزایای این استروئید است.

اشکال مختف تستوسترون میتوان به تستوسترون انانتات، تستوسترون پروپیونات، تستوسترون سایپیونات و … می توان اشاره کرد.

2 .ناندرولون (Nandrolone)

ناندرولون به رشد حجم عضلات، افزایش قدرت و بهبود ریکاوری بدن کمک می‌کند. از اشکال مختلف این دارو میتوان به استروئید دکا ناندرولون دکانوات، استروئید ناندرولون سیپیونات، استروئید ناندرولون استات و … اشاره کرد.

3.ترنبولون (Trenbolone)

ترنبولون یکی دیگر از قوی‌ترین استروئیدهای بدنسازی است که به شکل قابل توجهی توده عضلانی و قدرت را افزایش می‌دهد. کاهش وزن دیگر ویژگی این استروئید است. اشکال این دارو شامل ترنبولون استات و ترنبولون انانتات است. در ضمن اگر به دنبال بهترین دوره کاهش وزن هستید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

پیشنهاد مطالعه: بهترین دوره چربی سوزی در بدنسازی

 

استروئیدها بهترین هورمون های پرورش اندام برای ورزشکاران

هورمون رشد انسانی برای بدنسازی (HGH)

هورمون رشد انسانی (HGH) یک هورمون طبیعی است که برای رشد انسان و توسعه ساختارهای بدن ضروری است. برخی افراد مقدار غیر طبیعی HGH وارد بدن خود می کنند که این امر منجرو به افزایش حجم بدن ورزشکاران می شود.

هورمون رشد انسانی (HGH) با افزایش از دست دادن چربی و افزایش رشد عضلات مرتبط است. بدنسازان ممکن است HGH را برای دستیابی به ظاهری عضلانی تر تزریق کنند. با این حال، بیشتر افزایش توده عضلانی در واقع به دلیل احتباس مایعات است، نه رشد واقعی عضلات.

به دلیل مزیت درک شده برای رشد و قدرت عضلانی، بدنسازان و ورزشکارانی که وسوسه می‌شوند از داروها و مکمل‌های تقویت‌کننده عملکرد مانند استروئیدها استفاده کنند، HGH را برای به دست آوردن مزیت ورزشی یا رشد سریع و زیبایی عضلات مصرف کرده‌اند.

HGH زمانی که به عنوان یک داروی مکمل استفاده می شود به صورت تزریق قابل دسترسی می باشد.

نتیجه گیری

هر یک از این هورمون‌ها نقش موثری در بدن‌سازی و تقویت و رشد عضلات دارند. درک و مدیریت صحیح استفاده از این هورمون‌ها می‌تواند به بدنسازان کمک کند تا به نتایج بهتری دست یابند. اگر به دنبال بهترین هورمورن پرورش اندام هستید و یا قصد دارید اطلاعاتی درمورد قیمت آن ها داشته باشید با نمایندگان فروش اولون فارما به عنوان تولید کننده بهترین دارو بدنسازی بدون عوارض در ارتباط باشید.

قیمت و خرید بهترین استروئید برای دوره حجم خشک، آیدار و چربی سوزی در ایران

سوالات متداول

آیا استروئیدها جز هورمون های پرورش اندام می باشند؟

استروئیدهای آنابولیک همانطور که گفته شد از ترکیباتی چون تستوسترون ها و مشتقات آن ها تشکیل شده اند که برای بدنسازی و پرورش اندام استفاده می شوند.

نحوه ثبت سفارش بهترین هورمون پرورش اندام اولون فارما؟

همانطور که بالاتر گفته شد، میتوانید با نمایندگان فروش اولون فارما جهت خرید و سفارش در ارتباط باشید.

استروئیدها شامل چه داروهایی هستند؟

داروهایی چون وینسترول، ال کارنتین، ناندرولون، پارابولان، تستوسترون و ... می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.