مجله ورزشی

بهترین دارو بدنسازی برای افزایش وزن

فهرست مطالب

بهترین دارو بدنسازی برای افزایش وزن چیست؟

بهترین دارو بدنسازی برای افزایش وزن چیست؟ افزایش وزن برای اکثر افراد ساده است، اما برای برخی دشوار است. به خصوص اگر نوع بدن اکتومورف یا متابولیسم سریع داشته باشید دشوار می باشد. اکتومورف ها هر کاری انجام می دهند نمی توانند وزن اضافه کنند. بنابر این در این مقاله همراه ما باشید که علاوه بر مواد غذایی مناسب میتوانید با استفاده از بهترین دارو بدنسازی برای افزایش وزن، به وزن ایده آل خودتان برسید.

بهترین دارو بدنسازی برای افزایش وزن

بهترین و مطمئن‌ترین گزینه برای رشد طبیعی وزن، افزایش مصرف پروتئین و گنجاندن انواع غلات کامل، میوه‌ها، سبزیجات، گیاهان و ادویه‌ها در رژیم غذایی شما خواهد بود.

خوردن غذاهای مغذی بهترین روش برای افزایش کالری دریافتی در نظر گرفته می شود. با این حال، در موارد خاص، این تلاش‌ها ممکن است مؤثر واقع نشوند.

ورزش و تغذیه می تواند به شما در مبارزه با بیماری ها و به تاخیر انداختن روند پیری کمک کند. ترکیب فعالیت های مقاومتی با یک رژیم غذایی متعادل ممکن است به شما این امکان را بدهد که با خیال راحت وزن اضافه کنید.

در حالی که خوردن یک رژیم غذایی متعادل با کربوهیدرات، پروتئین و چربی کافی هنوز حیاتی ترین گام است، بسیاری از مکمل های پیشنهادی در این مقاله برای به دست آوردن وزن ایده آل شما می باشد.

استروئیدها

استروئیدهای آنابولیک-آندروژنیک (AAS) می‌توانند موجب افزایش وزن فرد شوند. این داروها معمولاً توسط بدنسازان برای افزایش توده عضلانی و قدرت استفاده می‌شوند. قبل از هرچیزی لازم است که بدانید بهترین برند استروئید کدام است و چگونه می توان آن را تشخیص داد.

مکانیسم عمل استروئیدها در افزایش وزن

از مکانیسم عمل استروئیدها میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • افزایش سنتز پروتئین
  • افزایش تعداد گلبول قرمز
  • حفظ توده عضلانی
  • نگهداری آب

افزایش سنتز پروتئین

استروئیدها باعث افزایش سنتز پروتئین در عضلات می‌شوند. این امر به معنای ساخت و تعمیر سریع‌تر عضلات پس از تمرینات ورزشی است که منجر به افزایش توده عضلانی می‌شود.

افزایش تعداد گلبول‌های قرمز

استروئیدها تولید گلبول‌های قرمز خون را افزایش می‌دهند که به معنای انتقال بهتر اکسیژن به عضلات است. این امر منجر به بهبود استقامت و عملکرد ورزشی و در نهایت به رشد عضلات بیشتر می‌شود.

کاهش تخریب عضلانی

استروئیدها با کاهش تخریب عضلانی در طول تمرینات شدید و دوره‌های استراحت، به حفظ توده عضلانی کمک می‌کنند.

افزایش احتباس آب

برخی از استروئیدها باعث احتباس آب در بدن می‌شوند که به افزایش وزن سریع کمک می‌کند.

 

بهترین دارو بدنسازی برای افزایش وزن

در ادامه به معرفی دو مورد از استروئیدهایی که منجرو به افزایش وزن و حجم می شوند را به شما توضیح دادیم. این موارد شامل

  • تستوسترون
  • ترنبولون

می باشد.

استروئیدهای اولون فارما بهترین دارو بدنسازی برای افزایش وزن

تستوسترون

تستوسترون معروف‌ترین و بهترین دارو بدنسازی برای افزایش وزن از نوع استروئید است که به عنوان پایه بسیاری از دوره‌های استروئیدی استفاده می‌شود. این مورد موجب افزایش توده عضلانی، افزایش قدرت و افزایش وزن کلی می شود.

ترنبولون

این دارو نمونه بهترین استروئید برای حجم به شکل تزریقی است که برای افزایش سریع عضلات و قدرت استفاده می‌شود. افزایش قابل توجه در توده عضلانی میتواند موجب افزایش وزن نیز شود.

مکمل های پروتئینی

پروتئین ها اجزای سازنده بافت عضلانی هستند. یک مکمل پروتئین با کیفیت بالا با فراهم کردن بلوک‌های ساختمانی مورد نیاز بدن برای رشد، باعث افزایش وزن می‌شود.

مکمل‌های پروتئینی، مانند شیک‌های پروتئینی یا بارها، می‌توانند به‌ویژه یک رویکرد کارآمد برای افزایش مصرف پروتئین باشند، اگر به اندازه کافی از این ماده مغذی از طریق رژیم غذایی دریافت نمی‌کنید.

به طور کلی، شما باید حداقل 30 تا 35 درصد کالری خود را از پروتئین دریافت کنید. بالا رفتن از این مقدار تغذیه شما را از تعادل خارج می کند زیرا منجر به مصرف ناکافی سایر مواد مغذی می شود.

سخن آخر

اگر مدل بدنی شما اکتومورف است، ممکن است که به دنبال افزایش وزن باشید و این مورد برایتان کمی سخت تر باشد. بنابراین می توانید با استفاده از بهترین دارو بدنسازی، مواد غذایی و مکمل های ذکر شده به رشد عضلات خود و در نتیجه افزایش وزن خود کمک کنید.

در ضمن میتوانید از طریق نمایندگان اولون فارما، اقدام به خرید بهترین مکمل برای افزایش وزن و حجم کنید.

قیمت و خرید بهترین استروئید برای دوره حجم خشک، آیدار و چربی سوزی در ایران

سوالات متداول

طرحواره پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.