مجله ورزشی

بهترین دارو بدنسازی بدون عوارض

فهرست مطالب

بهترین دارو بدنسازی بدون عوارض چه نام دارد

آیا امیدوارید با مصرف داروهای بدنسازی عملکرد خودتان را بهتر نمایید؟ پس در گام اول لازم است بدانید که این داروها چگونه کار می کنند و چگونه می توانند بر سلامت شما تأثیر بگذارند. از طرفی می بایست بدانید که بهترین دارو بدنسازی بدون عوارض چیست تا در این مسیر دچار مشکلاتی نشوید.

بیشتر ورزشکاران با اهداف جدی میل قوی به پیروزی با رویاهای بزرگ دارند. برخی از ورزشکاران می خواهند برای کشورشان مدال بگیرند. فشار برای برنده شدن باعث می شود برخی از ورزشکاران از داروهایی استفاده کنند که ممکن است به آنها برتری دهد. به این داروها داروهای تقویت کننده عملکرد می گویند. در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت که سالم ترین و بهترین دارو بدنسازی بدون عوارض کدام است؟ پس حتما تا انتها همراه ما باشید.

استروئیدها، بهترین دارو بدنسازی بدون عوارض

استروئیدهای آنابولیک داروهایی هستند که ورزشکاران برای تقویت قدرت و افزایش عضله مصرف می کنند. این داروها استروئیدهای آنابولیک-آندروژنیک نیز نامیده می شوند. آنها ساخته شده اند تا مانند هورمونی که بدن آن را تستوسترون می سازد، کار کنند.

تستوسترون دو اثر اصلی بر بدن دارد:

  • به عضله سازی کمک می کند.
  • باعث ایجاد ویژگی هایی مانند موهای صورت و صدای عمیق تر می شود.

استروئیدهای آنابولیک استفاده شده توسط ورزشکاران اغلب اشکالی از تستوسترون هستند که در آزمایشگاه ساخته می شوند.

اما چه چیزی باعث می شود برخی از ورزشکاران تمایل به استفاده از استروئیدهای آنابولیک داشته باشند؟ این داروها ممکن است آسیبی را که در طول یک تمرین سخت به عضلات وارد می شود کاهش دهند. این می تواند به ورزشکاران کمک کند تا سریعتر از یک تمرین به عقب برگردند. آنها ممکن است بتوانند سخت تر و بیشتر ورزش کنند. برخی از افراد همچنین ممکن است از ظاهر ماهیچه های خود در هنگام مصرف این داروها خوششان بیاید. به همین دلیل است که به استروئیدها بهترین دارو بدنسازی بدون عوارض نیز می گویند.

بهترین استروئیدهای بدنسازی

برخی از بهترین استروئیدهای بدنسازی بدون عوارض شامل موارد زیر می باشند:

  • وینسترول
  • کلن بوترول
  • ال کارنتین
  • ترنبولون استات
  • پارابولان

البته، استفاده از استروئیدهای برند معتبری مثل اولون فارما از شدت عوارض ناخواسته استروئیدها می کاهند.  در ادامه بررسی خواهیم کرد که استروئیدها چگونه بر بدن تاثیر می گذارند.

قیمت و خرید بهترین استروئید برای دوره حجم خشک، آیدار و چربی سوزی در ایران

نحوه تاثیر استروئید بر بدن

استروئیدها از دو طریق بر متابولیسم طبیعی تأثیر می گذارند و به طور مشترک باعث افزایش توده عضلانی می شوند. هنگامی که گیرنده های آندروژن فعال می شوند، برخی از سلول ها تولید پروتئین را افزایش می دهند که بدن از آنها برای شناسایی سلول های بیشتر استفاده می کند. این بخشی از توالی متابولیک است که به عنوان آنابولیسم شناخته می شود که در آن مولکول های کوچک پیچیده تر می شوند و انرژی را تامین می کنند. آنابولیسم همچنین اصطلاحی برای فرآیندی است که بدن عضله می سازد .

افرادی که از استروئیدهای آنابولیک استفاده می کنند معمولاً آنها را به صورت خوراکی مصرف می کنند یا آنها را به عضلات تزریق می کنند. این دوزها می توانند 10 تا 100 برابر دوزهای تعیین شده برای درمان شرایط پزشکی باشند.

استروئید های اولون فارما بهترین دارو بدنسازی بدون عوارض

بهترین دارو افزایش حجم بدنسازی بدون عوارض

مطالعات نشان می دهد که مردانی که به مدت 10 هفته از استروئیدها استفاده می کردند، 2 تا 5 پوند عضله اضافه کردند. آنها همچنین افزایش قدرت را از 5 درصد به 20 درصد گزارش کردند. بر خلاف سایر نواحی، شرکت کنندگان توده عضلانی بیشتری در قفسه سینه، سپس شانه ها و بالای بازوها به دست آوردند. این به این دلیل نیست که آنها یک روز را برای پاها حذف می کنند، بلکه به این دلیل است که ماهیچه های این نواحی گیرنده های آندروژن بیشتری در سلول های خود دارند، مشاهده شد و نحوه عملکرد شرکت کنندگان با بلند کردن وزنه با نیمکت، برخلاف سایر انواع بلند کردن وزنه، بهبود یافت.

سخن آخر

کمبود مواد مغذی و سبک زندگی بی تحرک از دلایل اصلی اختلالات مرتبط با زندگی بوده است. در حالی که رژیم غذایی و ورزش همچنان پایه ای برای مقابله با مشکل فوق است، با این حال، مکمل ها شکل متمرکزی از مواد مغذی را به ما ارائه می دهند که مزایای بزرگی را برای برآوردن نیازها و نیازهای روزانه به ما ارائه می دهند.

یک مربی معتبر تغذیه ورزشی بهترین مکمل های قبل از تمرین را برای تسریع کاهش وزن و دستیابی به اهداف سلامتی و تناسب اندام بررسی می کند.

شما میتوانید با استفاده از استروئیدهای اولون فارما که از طریق نمایندگان فابل اعتماد ما  در سراسر کشور در دسترس هستند اقدام به سفارش و خرید نمایید.

چرا به استروئیدها بهترین دارو بدنسازی بدون عوارض می گویند؟

این داروها ممکن است آسیبی را که در طول یک تمرین سخت به عضلات وارد می شود کاهش دهند و همچنین موجب کاهش وزن و چربی سوزی نیز می شوند. در بالاتر به این موضوع کاملا اشاره شده است.

آیا میتوان مکمل های مختلف را باهم مخلوط کرد؟

بهتر است قبل از انجام اینکار با مربی و افراد مطلع مشورت نمایید.

بی رحم ترین چربی سوز شکم و پهلو چیست؟

استروئید، پروتئین وی، کراتین و آمینو اسیدهای شاخه دار (BCAA) جز این موارد هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.