مجله ورزشی

بهترین دارو افزایش قدرت در بدنسازی تولید اولون فارما

فهرست مطالب

بهترین دارو افزایش قدرت در بدنسازی

بهترین دارو افزایش قدرت در بدنسازی را می شناسید؟ چه برندی داروهای اصل برای افزایش قدرت در بدنسازی تولید می کند؟

ورزشکاران از داروهای تقویت کننده عملکرد (PEDs) برای افزایش قدرت، استقامت، ریکاوری و سایر توانایی های فیزیکی که فراتر از آنچه برای فرد طبیعی در نظر گرفته می شود، استفاده می کنند. هدف از استفاده از این داروها به دست آوردن مزیت رقابتی یا بهبود ظاهر فیزیکی است. در ادامه قصد داریم بهترین دارو برای افزایش قدرت در بدنسازی را به شما معرفی کنیم.

 

استروئید

استروئید جز اولین و بهترین دارو افزایش قدرت در بدنسازی می باشد. استروئیدهای آنابولیک از جمله محبوب ترین PED ها هستند. مواد شیمیایی موجود در این دسته خاص از استروئیدها، که شامل تستوسترون، آندروستندیول، آندروستندیون، ناندرولون و استانوزولول می شود، باعث افزایش حجم و قدرت عضلانی می شوند.

بیشتر بخوانید بهترین مکمل برای افزایش زور

انواع داروهای استروئیدی

داروهای استروئیدی در نام ها و اشکال مختلفی قابل دسترس هستند که هرکدام به نوع خود بهترین دارو افزایش قدرت در بدنسازی محسوب می شوند. در ادامه به تعدادی از آن ها اشاره شده است.

  • ناندرولون دکانوات
  • ترنبولون
  • ناندرولون
  • آنادرول

ناندرولون دکانوات

به شکل تزریقی موجود است و اغلب به آن دکا می گویند. این داروی تجویزی معمولاً بی خطر در نظر گرفته می شود و یکی از پرمصرف ترین ها در جهان است.

ترنبولون

برای افزایش توده عضلانی استفاده می شود. این دارو به شکل های خوراکی و تزریقی موجود است اما معمولاً به صورت تزریقی مصرف می شود.

ناندرولون

به صورت خوراکی و تزریقی موجود است. این استروئید فواید سلامتی دارد که با نام‌های عمومی رسمی از جمله ناندرولون سیکلوهگزیل پروپیونات، ناندرولون دکانوات، ناندرولون فن پروپیونات، ناندرولون سیکلوتات، ناندرولون لورات و ناندرولون فنیل پروپیونات شناخته می‌شود.

آنادرول

یکی از قدیمی ترین اشکال استروئیدی است که فقط به صورت خوراکی در دسترس است. با نام تجاری Anadrol-50 فروخته می شود بسیاری از کاربران فکر می کنند استفاده از این استروئید بی خطر است..

 

کراتین

کراتین یکی از پرمصرف ترین داروها در بین ورزشکاران، به ویژه بازیکنان فوتبال، دوندگان سرعت و وزنه برداران است. چرا؟ از آنجایی که تعداد فزاینده‌ای از شواهد نشان می‌دهد که این ماده شیمیایی با افزایش سطح آدنوزین تری فسفات (ATP) در بافت عضلانی، موجب فواید زیادی در ورزش می شود.

ATP  انقباضات عضلانی را تقویت می کند، بنابراین همین مورد سبب می شود تا بدنسازان با افزایش حجم عضلات و قدرت مواجه شوند.

آمینو اسید شاخه دار (BCAA)

دسته دیگری از مکمل های عضله سازی که ورزشکاران و بدنسازان برای بهبود نتایج خود از آنها استفاده می کنند آمینو اسیدهای شاخه دار (BCAA) هستند. از 20 اسید آمینه ای که پروتئین را تشکیل می دهند، فقط سه اسید آمینه به عنوان BCAA شناخته می شوند: لوسین، ایزولوسین و والین. اینها آمینو اسیدهای خاصی هستند که نشان داده اند سنتز پروتئین را تحریک می کنند و به تنظیم متابولیسم پروتئین کمک می کنند.

 

مزایای مکمل BCAA

BCAA ها می توانند به همان اندازه برای ورزشکاران استقامتی مانند دونده ها، قایقرانان و دوچرخه سواران موثر باشند که برای وزنه برداران و بدنسازان نیز موثر هستند، از دیگر مزایای این مکمل ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • افزایش سطح سنتز پروتئین عضلانی
  • کاهش سطح آسیب عضلانی در طول ورزش
  • کاهش درد عضلانی ناشی از ورزش
  • بهبود استقامت در طول ورزش

بهترین دارو افزایش قدرت در بدنسازی

پروتئین

ورزشکاران استقامتی به پروتئین نیاز دارند. در حالی که برای ورزشکاران استقامتی غیرمعمول نیست که تمرکز بیشتری بر مصرف کربوهیدرات داشته باشند، پروتئین برای ترمیم، ساخت و نگهداری توده عضلانی شما ضروری است.

علاوه بر این، هنگامی که برای مدت زمان طولانی ورزش می کنید، بدن شما به پروتئین به عنوان منبع انرژی اضافی تبدیل می شود و مصرف پروتئین کافی را مهم تر می کند تا بافت عضلانی خود را قربانی نکنید!

 

اگر می‌خواهید بیشترین بهره را از مکمل پروتئین خود ببرید، سعی کنید آن را با کربوهیدرات مصرف کنید، زیرا ترکیبی از درشت مغذی‌ها ممکن است منجر به نرخ بالاتر سنتز پروتئین و گلیکوژن شود.

 

گلوتامین

نشان داده شده است که مکمل گلوتامین به ریکاوری کمک می کند، علاوه بر آن عملکرد ایمنی بدن را پس از ورزش خسته کننده تقویت می کند. مطالعه‌ای که در مجله اروپایی فیزیولوژی کاربردی و فیزیولوژی شغلی منتشر شد، بیش از 200 دونده و قایقران را مورد بررسی قرار داد و نشان داد که 81 درصد از ورزشکارانی که مکمل گلوتامین مصرف می‌کردند، هیچ عفونتی را پس از تمرینات فشرده گزارش نکردند، در حالی که تنها 49 درصد در گروه دارونما بودند.[24] به طور خلاصه، این مطالعه نشان می‌دهد که مکمل‌های گلوتامین ممکن است آسیب‌پذیری شما را در برابر عفونت‌ها پس از ورزش طولانی‌مدت کاهش دهد و به شما کمک کند سخت تمرین کنید و سریع بهبود پیدا کنید.

 

نحوه خرید بهترین دارو افزایش قدرت در بدنسازی

اولون فارما به عنوان تولید کننده بهترین دارو افزایش قدرت در بدنسازی که در راس آن استروئید می باشد شناخته شده است. اگر قصد دارید از بین بهترین مکملها؛ داروی موثر و مناسب را خرید کنید حتما با نمایندگی اولون فارما در ارتباط باشید.

قیمت و خرید بهترین استروئید برای دوره حجم خشک، آیدار و چربی سوزی در ایران

سخن آخر

مکمل های مذکور فقط تعدای از بهترین داروها برای افزایش قدرت در بدنسازی هستند که می توانید از آن ها استفاده نمایید. اگر قصد افزایش قدرت دارید، ما از شما می خواهیم در مورد استفاده از استروئیدهای آنابولیک آگاهانه تصمیم بگیرید و از نمایندگی اولون فارما به صورت کامل اطلاعاتی بست آورید.

 

سوالات متداول

چه استروئیدهایی برای افزایش قدرت در بدنسازی توصیه می‌شوند و چگونه عمل می‌کنند؟

استروئیدهای آنابولیک مانند ناندرولون دکانوات، ترنبولون و آنادرول باعث افزایش حجم و قدرت عضلانی می‌شوند که درمورد هرکدام توضیحاتی در متن مقاله داده شده است.

چگونه می‌توان بهترین دارو افزایش قدرت در بدنسازی را تهیه کرد؟

میتوانید طبق روش ذکر شده از نمایندگی اولون فارما اقدام به خرید بهترین دارو برای افزایش قدرت در بدنسازی کنید.

چگونه می‌توان مطمئن شد که داروی خریداری شده اصل است؟

برای اطمینان از اصل بودن دارو، باید از نمایندگی‌های معتبر و تایید شده خرید کنید. به عنوان مثال، اولون فارما یکی از تولیدکنندگان معتبر داروهای بدنسازی است و توصیه می‌شود که برای خرید از نمایندگی‌های رسمی این شرکت استفاده کنید تا از کیفیت و اصالت محصول اطمینان حاصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.