مجله ورزشی

فهرست مطالب

معرفی 5 استروئید ورزشی برای کاهش وزن سریع در بدنسازی

استروئید برای کاهش وزن سریع یکی از دغدغه های بدنسازانی است که در دوره های کاتینگ به سر میبرند. حتما برای شما هم پیش آمده است که به دنبال راهی برای سرعت بخشیدن به فرایند کاهش وزن در بدنسازی بوده باشید. در واقع شما به دنبال چیز غیرقابل دسترسی نیستید و رسیدن به هدف کاهش وزن و کات در طول دوره بدنسازی با استفاده از استروئید های اصل و با کیفیت طبق دستورالعمل مجاز استفاده از آن، چیزی است مسیر رسیدن به هدف را برای شما آسان می کند. استروئید ها ترکیبات شیمیایی هستند که به طور طبیعی در بدن تولید می شوند و نقش های مختلفی از جمله تنظیم عملکرد ایمنی، افزایش رشد عضلات و کاهش چربی ها دارند.

در دنیای بدنسازی، از استروئید ها به صورت مکمل می توان به منظور بهبود عملکرد ورزشی و دستیابی به اهداف بدنسازی مانند افزایش حجم عضلات و کاهش چربی بدن استفاده کرد که در این مقاله به بررسی و معرفی 5 تا از بهترین برند استروئید ورزشی برای کاهش وزن سریع در بدنسازی به طور کامل میپردازیم.

بهترین استروئید برای کاهش وزن سریع و چربی سوزی

استروئیدها به روش های مختلفی به کاهش وزن کمک می کنند. برخی از این ترکیبات با افزایش متابولیسم بدن، موجب سوخت و ساز بیشتر چربی ها می شوند، در حالی که برخی دیگر با حفظ توده عضلانی در هنگام کاهش وزن، به بدنسازان کمک می کنند تا ضمن کاهش چربی، از کاهش عضلات جلوگیری کنند. همچنین، برخی استروئیدها با افزایش انرژی و استقامت، امکان تمرینات شدیدتر و طولانی تر را فراهم کرده و این امر خود به کاهش وزن کمک می کند. از جمله این استروئید ها عبارت است از:

 • کلنبوترول (Clenbuterol)
 • وینسترول (Winstrol)
 • اکساندرون (آنوار)
 • ترنبولون (Trenbolone)
 • پریموبولان (Primobolan)

در ادامه به طور کامل به بررسی هرکدام از این استروئید های موثر در کاهش وزن سریع میپردازیم.

استروئید برای کاهش وزن سریع

استروئید کلنبوترول

نحوه عملکرد این استروئید به عنوان یکی از 5 استروئید ورزشی برای کاهش وزن سریع در بدنسازی به این صورت است که با تحریک سیستم عصبی مرکزی مانند یک برونکودیلاتور در درمان آسم استفاده می شود. این ترکیب با افزایش متابولیسم پایه و افزایش دمای بدن، به سوخت و ساز بیشتر چربی‌ها کمک می‌کند. از مهمترین مزایای این استروئید می توان به افزایش سریع متابولیسم و کاهش چربی، حفظ توده عضلانی اشاره کرد.

استروئید وینسترول

وینسترول یکی از استروئیدهای آنابولیک است که به کاهش چربی و افزایش توده عضلانی کمک می‌کند. این استروئید با افزایش سنتز پروتئین و نگه‌داشتن نیتروژن در عضلات، به بهبود عملکرد ورزشی و کاهش چربی بدن کمک می‌کند.  همچنین این استروئید مناسب برای کاهش چربی، با افزایش قدرت و استقامت باعث می شود تا ورزشکاران بتوانند با شدت بیشتری تمرین کرده و عملکرد بهتری در مسابقات داشته باشند. از مهمترین مزایای وینسترول، افزایش حجم عضلانی خشک است که باعث می شود عضلات بدون احتباس آب اضافی رشد کرده و بدن ورزیده به نظر برسد.

وینسترول با تاثیری که بر کاهش چربی بدن می گذارد به کیفیت بالاتر و بیشتر شدن عضلات کمک می‌کند. در موارد پزشکی، این دارو می تواند به بهبود تراکم استخوان‌ها و درمان برخی اختلالات خونی کمک کند. به طور کلی، وینسترول به عنوان یک ابزار موثر برای کاهش وزن و چربی سوزی، همچنین دستیابی به یک فیزیک عضلانی و خشک شناخته می شود.

اکساندرولون (آنوار)

آنوار یکی از استروئیدهای آنابولیک ملایم است که برای چربی سوزی و کاهش وزن استفاده می‌شود. این دارو به حفظ توده عضلانی در حین کاهش وزن کمک می‌کند. این استروئید برای بدنسازانی که به دنبال افزایش قدرت و کاهش چربی بدون عوارض جانبی هستند، و یا در دوره کات (CUTTING) به سر میبرند، مناسب است.

آنوار باعث افزایش متابولیسم بدن شده و این امر به سوزاندن چربی های اضافی کمک می کند. همچنین، این دارو به بهبود ترکیب بدن، کاهش چربی زیر پوستی و ایجاد عضلات تعریف شده و خشک کمک می کند. با استفاده از آنوار، بدنسازان می توانند در زمان نسبتا کوتاه تری به یک فیزیک لاغرتر و عضلانی تر دست یافته و در عین حال انرژی و استقامت خود را حفظ کنند. به طور کلی، اکساندرون یک ابزار قدرتمند برای افرادی است که به دنبال کاهش وزن و دستیابی به بدنی ورزیده و خوش‌فرم هستند.

استروئید ترنبولون

ترنبولون یکی از قدرتمندترین استروئیدهای آنابولیک است که به افزایش توده عضلانی و کاهش چربی بدن کمک می‌کند. این استروئید با افزایش سنتز پروتئین و بهبود نیتروژن‌گیری عضلات، به بهبود عملکرد ورزشی و کاهش چربی کمک می‌کند. همچنین این استروئید به طور چشمگیری متابولیسم بدن را افزایش می‌دهد و منجر به سوزاندن سریع تر چربی های اضافی می شود.

علاوه بر این، ترنبولون به حفظ توده عضلانی کمک کرده و حتی در دوران کاهش وزن نیز حجم و قدرت عضلات را حفظ می کند. این ویژگی باعث می شود که بدن به شکلی خشک باقی مانده و به افزایش سختی و چگالی عضلات کمک می کند که این امر به بهبود ترکیب بدن و دستیابی به یک فیزیک ورزیده و خوش فرم کمک می کند. به طور کلی ترنبولون یک ابزار بسیار موثر برای کاهش چربی و افزایش کیفیت عضلات است و نتایج چشمگیری را در کوتاه مدت ارائه می دهد.

پریموبولان

پریموبولان یک استروئید آنابولیک ملایم است که عموما برای چربی سوزی و کاهش وزن استفاده می شود. این استروئید به افزایش متابولیسم بدن کمک کرده و منجر به سوزاندن چربی های اضافی و بهبود ترکیب بدن می شود. پریموبولان همچنین به حفظ توده عضلانی در دوران کاهش وزن کمک می کند و این امر باعث می شود بدن به شکلی لاغر و تعریف‌ شده باقی بماند.

علاوه بر این، پریموبولان به افزایش قدرت و استقامت عضلات کمک می کند، که این ویژگی ها برای ورزشکاران و بدنسازان بسیار مفید است. با استفاده از پریموبولان، افراد می توانند به یک فیزیک ورزیده و خشک دست یابند، در حالی که انرژی و عملکرد خود را در طول تمرینات حفظ می کنند. به طور کلی، پریموبولان یک ابزار موثر برای کاهش چربی و دستیابی به بدنی خوش فرم و عضلانی است.

5 استروئید برای کاهش وزن سریع

ویژگی های استروئید برای کاهش وزن سریع در بدنسازی

استروئیدهای ورزشی برای کاهش وزن سریع در بدنسازی دارای ویژگی های متعددی هستند که به طور کلی مهمترین ویژگی مشترک آن ها، افزایش سرعت متابولیسم و سرکوب اشتها بوده که منجر به افزایش سرعت لاغری می شود. لازم به ذکر است که اولین و مهمترین قدم برای چربی سوزی، داشتن یک برنامه غذایی سالم و تمرکز بر تمارین ورزشی به صورت روتین و حرفه ای است.

اگر شما بدنساز حرفه ای هستید و به طور متداوم از برنامه غذایی سالم و اختصاصی به صورت هدفمند استفاده می کنید، مکمل ها و استروئید های چربی سوز و عضله ساز نقش بسیار موثرتری می تواند برای شما داشته باشد. از مهمترین ویژگی های مهمی که در مورد استروئید ها برای کاهش وزن سریع در بدنسازی وجود دارد، اصالت و بالا بودن کیفیت استروئید ها است.

اولون فیت به عنوان تنها نماینده رسمی اولون فارما با تضمین اصالت و کیفیت داروها با دوز های دقیق و کیفیت بالا و در صورت مصرف دوزهای متناسب با بدن و روتین ورزشی، بدون هیچگونه عوارض جانبی استروئید های سایر شرکت ها، بهترین انتخاب برای بدنسازانی است که علاوه بر جذابیت و قدرت بدن، به سلامت بدن خود نیز اهمیت می دهند. شما می توانید از طریق تماس با نمایندگی های مورد تایید اولون فارما از مشاوره رایگان و تهیه استروئید با دوزیج مناسب بهرمند شوید.

جمع بندی

آنچه در این مقاله از اولون فیت خواندید مطالبی بود که به بدنسازان درباره انتخاب استروئید ورزشی برای کاهش وزن سریع کمک می کند. آنچه گفته شد به طور خلاصه به شرح زیر می باشد:

 • استروئید ها با افزایش متابولیسم بدن به کاهش چربی و کاهش وزن کمک می کنند.
 • استروئید ها انواع مختلفی دارند اما از تاثیرگذارترین آن ها برای کاهش وزن سریع تر می توان به استروئید کلنبوترول، وینسترول، اکساندرولون، ترنبولون و… اشاره کرد.
 • استروئید کلنبوترول با افزایش سنتز پروتئین و نگه داشتن نیتروژن در عضلات باعث افزایش متابولیسم پایه و افزایش دمای بدن می شود.
 • استروئید وینسترول با افزایش سنتز پروتئین و نگه داشتن نیتروژن در عضلات به افزایش توده عضلات و کاهش بافت های چربی کمک می کند.
 • اکساندرولون یکی از استروئیدهای آنابولیک ملایم است که برای چربی سوزی و کاهش وزن استفاده می‌شود.
 • استروئید های مناسب برای کاهش وزن سریع در بدنسازی دارای ویژگی های مشترکی هستند که از جمله مهمترین آن ها افزایش سرعت متابولیسم و سرکوب اشتها اشاره کرد.
 • اولون فیت نماینده رسمی اولون فارما در ایران، معتبرترین مرجع خرید استروئید برای کاهش وزن سریع بدنسازان همراه با دوزهای دقیق و ضمانت اصالت کیفیت کالا.

بهترین استروئید برای حجم خشک به چه صورت است؟

استروئید های مختلفی برای حجم خشک و کات وجود دارد که از جمله مهمترین آن ها می توان به دیانابول، ترنبولون، وینسترول و... اشاره کرد.

دوره استروئید برای حجم خشک حرفه ای چگونه است؟

معمولا هر بدنسازی با توجه به شرایط بدنی مناسب خود باید با مشورت با مربی متخصص خود برنامه دریافت کند اما به طور معمول دوره مصرف برای حرفه ای ها 8 هفته است که در هفته های مختلف دوزهای مختلفی از استروئیدهای موردنیاز باید مصرف شود.

بهترین استروئید داروخانه ای چیست؟

تعداد کمی از استروئید ها داخل داروخانه ها قابل تهیه هستند و از تنوع کمی برخوردارند از اصلی ترین هورمون ها عبارت است از تستوسترون، ناندرولون، اکسی متولون، اکساندرولون و... .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.