مجله ورزشی

بهترین استروئید افزایش قدرت در پاورلیفتینگ با اولون فارما

فهرست مطالب

بهترین استروئید افزایش قدرت در پاورلیفتینگ

بهترین استروئید افزایش قدرت در پاورلیفتینگ را می شناسید؟ کدام برند تولید کننده بهترین داروهای پاورلیفتینگ است؟

وقتی صحبت از ورزش‌های قدرتی مانند پاورلیفتینگ و وزنه‌برداری می‌شود، بسیاری از این افراد دارای مقادیر بیشتری چربی بدن هستند، آنها شبیه بدنسازانی نیستند که رژیم می‌گیرند تا در تاریخ معینی روی صحنه بروند، بدنی درهم و برهم دارند. دارای مقادیر قابل توجهی از توده عضلانی هستند.

استروئیدها در ورزش های قدرتی بسیار تاثیر دارند. بیایید نگاهی به بهترین استروئید افزایش قدرت در پاورلیفتینگ و تأثیر آن در ورزش های قدرتی بیندازیم.

بهترین استروئید افزایش قدرت در پاورلیفتینگ کدام است

اگر به دنبال بهترین استروئید افزایش قدرت در پاورلیفتینگ هستید، مکمل های اولون فارما پیشنهاد می شود. با مصرف استروئیدهای اولون فارما میتوانید به سطح قابل توجهی از قدرت و استقامت برسید که این مورد می تواند بسیار در پاورلیفتینگ موثر باشد. تعدادی از بهترین استروئیدها برای پاورلیفتینگ شامل موارد زیر می باشند.

  1. استروئید بولدنون (اکویی پویز)
  2. استروئید پریموبولان (متنولون انانتات)
  3. استروئید ترستولون استات
  4. استروئید پارابولان
  5. استروئید وینسترول روغنی

بیشتر بخوانید بهترین استروئید برای افزایش قدرت

نحوه عملکرد استروئیدها برای پاورلیفترها

استروئیدها، به عنوان داروهای تقویت کننده عملکرد (PED) شناخته می شوند. استروئیدها به شما کمک می کنند تا سریعتر به اهداف تناسب اندام خود برسید. آنها به عضله سازی برای حجیم شدن، سوزاندن چربی برای کاهش کمک می کنند و معمولاً به بهبود قدرت شما کمک می کنند، اما آنها یک قرص جادویی نیستند، آنها جایگزین کارهای سختی که در داخل و خارج از باشگاه انجام می دهید نمی شوند. در عوض، استروئیدها به جای جایگزینی روتین تمرینی و رژیم غذایی، پیشرفت شما را تسریع می کنند.

PED ها برخی از طریق تزریق و برخی از طریق خوراکی وارد سیستم شما می شوند و سطح هورمون ها، به ویژه هورمون تستوسترون شما را افزایش می دهند، بنابراین بدن شما می تواند قدرت و توده عضلانی را با سرعت بیشتری ایجاد کند. انواع مختلفی از استروئیدهای آنابولیک نیز وجود دارد که برخی از آنها برای حجیم کردن استفاده می شود و شما احتباس آب بیشتری را تجربه خواهید کرد، به این معنی که ظاهری پف کرده خواهید داشت.

همچنین انواعی وجود دارد که به سوزاندن چربی و سفت شدن ماهیچه ها کمک می کند، معمولاً توسط بدنسازان در طول تمرین برای خشک شدن بیشتر استفاده می شود.

بیشتر بخوانید بهترین مکمل برای افزایش زور 

دلایل استفاده از استروئید در پاورلیفتینگ

پاورلیفترها عمدتاً از استروئیدها برای تأثیرات افزایش عملکردشان استفاده می کنند که با اهداف کلیدی پاورلیفتینگ همسو هستند همچون بلند کردن حداکثر وزن ممکن در اسکات، پرس روی نیمکت و ددلیفت. از دیگر دلایل استفاده استروئید در پاورلیفتینگ می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • افزایش توده و قدرت عضلانی
  • ریکاوری
  • مزیت رقابتی
  • تصویری خوشایند از بدن و افزایش اعتماد به نفس

بهترین استروئید افزایش قدرت در پاورلیفتینگ

افزایش توده و قدرت عضلانی

استروئیدها به طور قابل توجهی اندازه و قدرت عضلانی را افزایش می دهند که برای عملکرد پاورلیفتینگ بسیار مهم است. آنها رشد سریعتر عضلانی را نسبت به تمرینات طبیعی تسهیل می کنند و به ورزشکاران اجازه می دهند سریعتر به اهداف قدرتی خود دست یابند.

ریکاوری

استروئیدها زمان ریکاوری را بهبود می‌بخشند و به پاورلیفترها این امکان را می‌دهند که سخت‌تر تمرین کنند. این ریکاوری سریعتر در ورزشی که در آن تمرین شدید و مکرر برای پیشرفت ضروری است، حیاتی است.

مزیت رقابتی

استروئیدها می توانند برتری بیشتری نسبت به رقبا ایجاد کنند. به خصوص در لیگ هایی که استفاده از استروئیدها یا به طور ضمنی مجاز است یا به طور دقیق آزمایش نشده است، استفاده از آنها برای رقابتی ماندن تقریباً ضروری به نظر می رسد.

تصویری خوشایند از بدن و افزایش اعتماد به نفس

علاوه بر افزایش عملکرد، برخی از پاورلیفترها ممکن است از استروئیدها برای اثرات تقویت کننده تصویر بدن خود استفاده کنند، که می تواند به طور غیرمستقیم اعتماد به نفس و استحکام ذهنی را در رقابت افزایش دهد.

نحوه خرید بهترین استروئید افزایش قدرت در پاورلیفتینگ

اگر به دنبال خرید مکمل برای پاورلیفتینگ هستید میتوانید از طریق نمایندگی فروش اولون فارما که بهترین استروئید افزایش قدرت در پاورلیفتینگ را ارائه میدهد، اقدام به ثبت سفارش نمایید.

قیمت و خرید بهترین استروئید برای دوره حجم خشک، آیدار و چربی سوزی در ایران

سخن آخر

استروئیدهای آنابولیک مشتقات مصنوعی تستوسترون هستند که با تقویت سنتز پروتئین، حفظ نیتروژن و تولید گلبول های قرمز خون، افزایش انفجاری در توده عضلانی، قدرت و استقامت را تسهیل می کنند. باتوجه به توضیحات بالا میتوانید از طریق نمایندگی فروش استروئیدهای اولون فارما، اقدام به خرید استروئیدها جهت افزایش قدرت و استقامت کنید.

 

سوالات متداول

بهترین استروئید برای افزایش قدرت چیست؟

تستوسترون، ترنبولون و آنادرول از جمله بهترین استروئیدها برای به حداکثر رساندن افزایش قدرت هستند.

پاورلیفترها چه استروئیدهایی مصرف می کنند؟

پاورلیفترها معمولاً از ترکیبات مختلفی مانند تستوسترون، آنادرول، دکادورابولین و ترنبولون برای به حداکثر رساندن قدرت و ریکاوری استفاده می کنند.

چگونه میتوان استروئیدها را خریداری کرد؟

همانطور که در بالاتر گفته شد، برای خرید بهترین استروئید برای افزایش قدرت در پاورلیفتینگ ، میتوانید از نمایندگی فروش اولون فارما، اقدام به سفارش نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.